Zdravotnická technika - obchodně technické služby, export - import

objednavky@mediset.cz

nabidky@mediset.cz

servis@mediset.cz


Úvodní stránka O firmě Akce Mediset Zasílání zboží Ceníky a katalogy Kontakt e-shop

 

 

Profi pečovatelská lůžka si lze půjčit

 

 

Pronájem lůžek Linet, půjčování postelí, zápůjčka postele, půjčení lůžek

Pronájem lůžek Linet - 1,2 MB

- Lůžko Terno Plus a antidekubitní matrací

- Novorozenecká postýlka Mimi

- Křeslo Komfort 04

 

   

 

Postup při objednání zápůjčky lůžka

 

1. Nejdříve kontaktujte firmu Linet, kde si domluvíte veškeré podrobnosti nájmu,
nadiktujete své údaje pro vypracování smlouvy.

 

2. Zavoláte na servisní středisko Mediset-Chironax v Českých Budějovicích,
domluvíte si podrobnosti ohledně vyzvednutí nebo dopravy lůžka.

3. Zajedete si do společnosti Mediset-Chironax pro lůžko nebo Vám technik postel přiveze k Vám domů,
při převzetí podepíšete vystavenou smlouvu.

 

 

 

 

Veškeré informace Vám podá a zápůjčky zařizuje:

  

LINET - CENTRÁLA

- příjem objednávek,

tel: 321 576 250,

tel: 321 576 260,

e-mail: servis@linet.cz

 

 

 

 

Vyzvednutí lůžek nebo dopravu v Jihočeském kraji

zajišťuje naše středisko v Českých Budějovicích:

 

 Jana Kavková,

tel: 399 499 621,

mobil: 777 126 381,

e-mail: jana@mediset.cz

 

 

 

 

      Mnoho pacientů, jejichž zdravotní stav není ohrožen akutním zhoršením, by raději než v nemocnici či zařízení následné péče trávilo svůj čas na lůžku doma. A nejde jen o starší lidi, tento problém se týká i mladších pacientů po úraze či operaci. Nebo dokonce těch nejmenších – novorozeňat, které potřebují bezpečný prostor.

     Pomocnou ruku nabízí v takových případech společnost Linet prostřednictvím služby pronájmu svých produktů. Jednou z překážek splnění přirozené touhy po domácím prostředí je totiž nedostupnost, zejména finanční, speciálního vybavení. Jenže kvalitní a funkční nábytek a další vybavení nejen usnadňuje péči o ležícího, ale nemocnému přináší komfort a vyšší kvalitu života.

     Pronájem zdravotnického vybavení není v našich končinách běžnou praxí. Mnohdy o této možnosti nevědí ani ti nejpovolanější – lékaři a sestry. Přesto se počet zájemců o službu pronájmu stále zvyšuje. “V loňském roce jsme zaznamenali nárůst počtu zapůjčených lůžek o 30 % oproti předchozímu roku. Nejpůjčovanějším výrobkem je stále lůžko Terno Plus, ale výrazně stoupl zájem o zapůjčení novorozenecké postýlky Mimi,” zhodnotil vývoj vedoucí servisního oddělení Jaroslav Kubias.

     Zápůjčky z Linetu putují výhradně k jednotlivcům, přičemž v zahraničí si speciální lůžka či matrace běžně půjčují i zařízení zdravotní i sociální péče. Například ve Velké Británii velmi dobře funguje pronajímání matrací. Obzvláště se jedná o velice nákladné aktivní matrace, které jsou velice užitečné při léčbě dekubitů, ale jejich pořizovací cena je příliš vysoká. Navíc menší nemocnice nebo domovy důchodců nemají pro tuto speciální pomůcku permanentní vytížení. Proto si ji na potřebnou dobu vypůjčí.

     Linet má v nabídce i zápůjčky speciálních lůžek, antidekubitních matrací a dalších produktů, které mohou v potřebné situaci pomoci i zdravotním zařízením nebo domovům důchodců. Výhodou služby pronájem je nejen přijatelná cena, ale také vysoká kvalita zapůjčovaných výrobků, záruka servisu a síť zápůjčních míst v celé České republice a včasné dodání v dohodnutém termínu.

   

   

 

   

 

Kde pomáhá pronájem

Pro ilustraci, kde všude může pomoci pronájem speciálního vybavení, uvádíme několik modelových příkladů.

 

 

1. Pacient chce domů

Částečně imobilní pacient je ve stabilizovaném stavu, nehrozí mu žádné akutní zhoršení stavu. Nemůže být ale propuštěn z oddělení následné péče, protože nemá doma odpovídající vybavení.

Řešení: Pacient přechází do domácí péče, v bytě už má nainstalované elektricky polohovatelné lůžko Terno Plus, které lze jednoduše uvést do potřebné polohy stiskem jednoho tlačítka. Střídáním poloh 4dílné ložné plochy lze nejen zvýšit komfort ležení, ale v kombinaci s antidekubitní matrací i účinně předcházet nebezpečným proleženinám. Ovladatelná je i výška lůžka, lze nastavit i nízkou polohu vhodnou pro vstávání. Riziku pádu zabraňují podélné spustitelné postranice.

 

 

2. Bezpečí pro novorozeně

Maminka si zvykne na to, že má miminko stále na očích ve speciální postýlce. Když jsou propuštěni z nemocnice nemusí maminka měnit svůj návyk mít miminko bezpečně u sebe.

Řešení: Bezpečný prostor může mít miminko i doma, protože novorozeneckou postýlku Mimi si lze na několik prvních měsíců života nemluvněte zapůjčit. S postýlkou se snadno manipuluje. Spolehlivá a brzditelná kolečka dovezou postýlku i s miminkem tam, kam maminka potřebuje. Mimi umožňuje mamince, když připravuje jídlo nebo dělá cokoliv jiného, mít o dítěti neustálý přehled, protože vanička je průhledná.

 

 

3. Aktivní matrace na zavolanou

V domově důchodců přibude krátkodobě větší počet klientů ohrožených dekubity. Zařízení ale nemá pro všechny k dispozici účinné antidekubitní pomůcky.

Řešení: Východiskem se může stát pronájem aktivních antidekubitních matrací, jejichž pořizovací cena je ovšem poměrně vysoká. Obzvlášť v případě, kdy se neví, zda pro tak nákladnou pomůcku bude v budoucnosti použití. Od Linetu si ale jakýkoliv subjekt může zapůjčit matraci na libovolně dlouhou dobu.

   

Pacient, který je dlouhodobě ležící, je už v domácí péči, a přes dostupnou péči se vytvoří proleženiny.

Řešení: Zapůjčená antidekubitní matrace umožní pacientovi, který už není v nejlepší psychické kondici, nestresovat se přechodem do nemocniční či ústavní péče. Díky aktivní antidekubitní matraci může nadále zůstat v domácím prostředí.

 

 

 

Terno plus s pasivní matrací

 

 

 

Polohovatelné lůžko s dřevěným obložením pro pečovatelství

     Lůžko s dřevěným obložením navržené pro zařízení sociální péče, domovy seniorů a domácí péči. Ložná plocha je 4-dílná, vyrobená z nevařených sítí. Nastavování zdvihu a náklonu jednotlivých dílů ložné plochy se provádí pomocí elektromotorů. Jsou nabízeny různé varianty dřevěného obložení.

Sestava nabízí řešení osobám s poruchami pohybového ústrojí, lidem po operaci či dlouhodobě ležícím.

Za přijatelnou cenu lze získat plně elektrické lůžko s vysokým komfortem a praktickým funkcemi. Zdravotní matrace proti proleženinám se speciální profilací je vyrobena z kvalitní polyuretanové pěny. Potah matrace je voděodolný s úpravou proti pocení.

 

 

 

Mimi - novorozenecká postýlka

   

 

Novorozenecká postýlka Mimi je vhodná pro miminka od narození až po cca 3 měsíce věku.

Postýlka Mimi umožňuje mamince neustálý dohled nad miminkem v běžných každodenních situacích.

 

 

 

 

  

 

křeslo pojízdné s polohovatelným opěradlem a výklopnou podnožkou

  

   

   

 

Softlin Komfort 04

Křeslo je tvořeno pevnou a stabilní lakovanou konstrukcí vyrobenou z masivního buku. Sklon sedáku je menší než obvykle (větší komfort pro starší občany).

Konstrukce umožňuje posouvat plynule sedák v před. Zakončení područek usnadňuje vstávání z křesla.

Dalšími charakteristickými znaky, které přispívají k vysoké užitné hodnotě jsou: polohovatelný opěrák, výklopná podnožka, snímatelné látkové potahy pratelné při teplotě 40ºC, sedák i podnožka pod látkovým potahem čalouněna omyvatelnou koženkou, oddělený sedák od opěradla zamezující vzájemnému znečištění, centrální kolečko pro snadnou manipulaci s křeslem, výklopná bezpečnostní stupačka.

  • Křeslo Softlin je určeno zejména k pohodlnému douhodobému sezení, odpočinku a transportu lidí se zhoršenou pohyblivostí.
  • Součástí křesla jsou brzditelná kolečka, takže je možné křeslo zabrzdit právě na té straně, která je přístupná.
  • Potahy jsou odnímatelné a pratelné. Při přepravě klienta je k dispozici výklopný díl pro podpěru chodidel, který je nejen pohodlný, ale i bezpečný.

 

 

 

 

Pronájem lůžek Linet

Pronájem lůžek Linet - 1,2 MB

- Lůžko Terno Plus a antidekubitní matrací

- Novorozenecká postýlka Mimi

- Křeslo Komfort 04

 

 

 

 

 

 

web counter  

prohlédnutých stránek

 

Stanislav Korbel II. TM

Na všechny dodávané přístroje zajišťujeme servis.  Drobné přístroje zasíláme na dobírku nebo přes e-shop
Změna cen vyhrazena. 
 © Copyright 2001-2018 / Všechna práva vyhrazena