Zdravotnická technika - obchod, montáže, servis

objednavky@mediset.cz

nabidky@mediset.cz

servis@mediset.cz


Úvodní stránka O firmě Akce Mediset Zasílání zboží Ceníky a katalogy Kontakt e-shop

 

Operační stoly Ramed

 

Klíč k výběru operačního stolu

     Dovolte, abychom Vás touto cestou seznámili s ucelenou nabídkou operačních stolů vyráběných a dodávaných firmou RAMED.

     Naší snahou je, aby každý zákazník dostal takový výrobek, který by odpovídal co možná nejvíce jeho představám. Ke splnění tohoto cíle jsme zvolili dvě cesty. První cestou je co nejširší nabídka jak operačních stolů, tak i k nim dodávaného příslušenství. Druhou cestou pak je individuální přístup, který umožňuje stůl i příslušenství upravit podle specifických přání zákazníka.

 

     Námi dodávané operační stoly lze rozdělit podle účelu použití do tří skupin:

Ambulantní, které jsou charakteristické jednoduchostí a poměrnou lehkostí konstrukce a lze je použít kromě ambulantních výkonů rovněž pro některé obory s menšími požadavky na polohování pacienta (např. plastická chirurgie).

Sálové, které splňují požadavky běžných operačních sálů a svou univerzálností jsou vhodné pro většinu operačních zákroků (chirurgie, traumatologie a ortopedie, gynekologie, urologie ORL atd.).

Speciální, většinou určené pro jeden určitý obor, který vyžaduje zcela specifické parametry (endoskopie, RTG vyšetření, oftalmochirurgie, neurochirurgie, kardiochirurgie atd.).

 

     Ve všech těchto skupinách lze rozdělit dále, podle počtu segmentů pracovní desky (2 až 8 segmentové) a podle počtu elektricky ovládaných pohybů (2 až 6), přičemž v číselném čtyřmístném značení typu (např. stůl série 5300) udává první číslo počet segmentů a druhé počet elektrických ovládaných pohybů.

     Vrcholem současné nabídky pak jsou stoly s plovoucí deskou, které kromě běžných pohybů umožňují rovněž posun pracovní desky vůči základně, a to ve dvou osách, což v současnosti lze jen těžko nalézt v nabídkách jiných známých výrobců.

 

 

web counter  

prohlédnutých stránek

 

Stanislav Korbel II. TM

Na všechny dodávané přístroje zajišťujeme servis.  Drobné přístroje zasíláme na dobírku nebo přes e-shop
Změna cen vyhrazena. 
 © Copyright 2001-2020 / Všechna práva vyhrazena