Zdravotnická technika - obchodně technické služby, export - import

objednavky@mediset.cz


 

Úvodní stránka O firmě Akce Mediset Zaslání zboží Ceníky a katalogy Kontakt e-shop

 

Operační stoly Ramed

 

Univerzální operační stůl Ramed série 4200 až 8300

 

Stoly operační Ramed - nabídku zašleme na vyžádání - info@mediset.cz

Nabídka s cenami je ve formátu pro Adobe Reader - více informací v sekci "Ceníky"

 

 

 

  • Základní řada operačních stolů Ramed

  • Čtyř až osmisegmentová pracovní deska

  • Vysoká stabilita při mobilní konstrukci

        Operační stoly typu 4200 až 8300 tvoří základní řadu operačních stolů Ramed. Tato řada zahrnuje jak jednoduché ambulantní stoly, tak i složité univerzální stoly k širokému použití na operačních sálech většiny medicínských oborů. Univerzálnosti je dosaženo jak odnímatelností a členitostí segmentů pracovní plochy, tak i použitím celé řady ke stolu dodávaného příslušenství. Podle účelů použití je možno zvolit některou z řady vícesegmentových pracovních ploch, které jsou vždy RTG transparentní, osazeny odnímatelným čalouněním libovolné barvy. Polohování pracovní desky se uskutečňuje čistě elektrickými pohony, napájenými z bezúdržbových akumulátorů umístěných v základně stolu. Mikroprocesorem řízená elektronika umožňuje jednotlačítkovou volbu předem naprogramované polohy pracovní desky (např. nulová poloha). Stůl si zachovává vysokou stabilitu i při mobilním uspořádání. Vlastní konstrukce je vyrobena z vysokojakostní chrom-niklové nerez oceli a eloxovaného hliníku.

 

 

 

 

Technický popis

Jedná se o elektromechanický operační stůl, bez použití problémových hydraulických prvků. Základní pohyby pracovní desky (zdvih, vyklápění Trendelenburg, antitrendelenburg, a laterální vyklápění) jsou vyvozovány kvalitními lineárními elektrickými pohony Linak (Dánsko). Ovládání pohonů se uskutečňuje dálkovým ovladačem (na přání i nožním). Pohony jsou napájeny z bezúdržbových akumulátorů, které umožňují pracovat bez překážejících přívodních kabelů, jakož i nezávisle na dodávce elektřiny ze sítě. Dobíjení se obvykle provádí jednou za 14 dnů v mimoprovozní době dodaným napáječem. V celé oblasti operačního stolu je vždy jen bezpečné napětí 24V.

Polohování segmentů je standardně mechanické. Na přání je možno vybavit polohování zvolených segmentů elektropohony. Celá pracovní deska je vyrobena z Rtg transparentního materiálu a je pokryta odnímatelným čalouněním. Nožní segmenty (u stolů řady 5000 - 8000) lze sklápět ve vertikální rovině v rozsahu -90° až +30°, lze je vyklápět v horizontální rovině do 90° a současně lze segmenty jednoduše odejmout. Hlavový segment lze rovněž posouvat v podélné ose stolu, zvedat a vyklápět, jakož i zcela odejmout.

Celý stůl je mobilní konstrukce, přičemž si zachovává vysokou stabilitu potřebnou pro ortopedické stoly. Stůl lze doplnit o elektricky ovládaný výsuv koleček. Pracovní deska je navržena pro použití C ramene. Po obvodu pracovní desky jsou umístěny eurolišty pro upevnění řady příslušenství, kompatibilní s příslušenstvím dalších evropských výrobců. Stůl je vyroben z kvalitního antikorového materiálu a jeho povrch je elektronicky leštěn.
 

 

Technická data:

Výška MAX

1.070 mm

Výška MIN

770 mm

Trendelenburg

20°

Antitrendelenburg

20°

Laterární vyklápění

± 15°

Zádový segment

-35° +55°

Nožní segment

-90° +30°

Celková délka

2.000 mm

Šířka

580 mm

Nosnost

150 kg

Hmotnost

cca 100 kg

Provozní napětí

24V DC

 

 

Kat. číslo

Název předmětu

 

 

Univerzální operační stoly Ramed

2712.0001

Ramed 4200 - tyto stoly jsou určeny pro ambulantní operační a vyšetřovací úkony, pracovní plocha je čtyřsegmentová se dvěma elektricky ovládanými pohony - zdvih pracovní desky a její vyklápění kolem jedné osy. Tento stůl je rovněž vhodný pro ORL pracoviště.

2712.0002

Ramed 5200 - tyto stoly jsou určeny pro ambulantní operační a vyšetřovací úkony, pracovní plocha je čtyřsegmentová se dvěma elektricky ovládanými pohony - zdvih pracovní desky a její vyklápění kolem jedné osy. Díky dělenému nožnímu segmentu mají univerzálnější použití, což rozšiřuje jeho použití i do oblasti gynekologie, urologie apod.

2712.0003

Ramed 4300 - tento typ stolu patří do střední řady operačních stolů Ramed, vyznačuje se čtyřsegmentovou pracovní plochou se třemi elektricky ovládanými pohyby - zdvih pracovní desky a její vyklápění kolem dvou k sobě kolmých os.

2712.0004

Ramed 5300 - tato řada obsahuje stoly pro univerzální použití na operačních sálech, stoly mají pětisegmentovou pracovní plochu s elektrickým zdvihem a vyklápěním kolem dvou k sobě kolmých os, dělený nožní segment rozšiřuje použití této řady oproti předchozí i do oblasti gynekologie, urologie apod.

2712.0005

Ramed 6300 - oproti předchozí řadě je zádový segment rozdělen na dvě části, což je důležité při operacích v oblasti hrudi.

2712.0007

Ramed 7300 - nožní segmenty jsou rozděleny na dvě části.

2712.0008

Ramed 8300 - zádový segment je rozdělen na dvě části, což je důležité při operacích v oblasti hrudi a nožní segmenty jsou rozděleny na dvě části.

 

 

Výbava na přání

 

“Americké botičky”

V1001

Elektr. ovládaný zádový segment

V1002

Elektr. ovládané nožní opěrky

V1003

Elektr. ovládaný hlavový segment

V1004

Elektrický posuv desky 200 mm

V1005

Elektrický posuv desky 400 mm

V1011

Programovatelné řízení (3 polohy)

V1012

Nožní ovládaní navíc (za 1 pohyb)

V1013

Odnímatelné ramenní segmenty

V1015

Boční krytování

V1016

Posunutí desky vůči sloupku

V1021

Výsuvná kolečka navíc

V1022

Elektricky výsuvná kolečka navíc

V1031

Kolejničky pro zasouvání kazet

 

 

Ceny jsou platné pro kompletně nerezové provedení, zahrnující vestavěný akumulátorový zdroj.

Cena zahrnuje instalaci, předvedení a zaškolení obsluhy.

 

Dodací lhůta:

60 dnů

Servis do:

48 hodin

Záruční lhůta:

12 měsíců (možno rozšířit na 24 měsíců za příplatek 5%)

Platební podmínky:

50% záloha předem, 50% po dodání

Slevy:

2% při platbě předem

 

Univerzální operační stůl Ramed série 4200 a 4300

 

Kat. číslo 2712.0001 a 2712.0003

Operační stůl Ramed je určen pro široké použití v lékařské praxi jak při operačních zákrocích, tak i pro vyšetřování. Stůl je opatřen elektropohony, které umožňují pohodlně měnit výšku a úhel naklopení pracovní desky v širokém rozsahu. Čtyřsegmentová pracovní plocha je prostupná RTG paprsky a je vybavena odnímatelným čalouněním. Všechny segmenty je možné mechanicky naklápět v širokém rozsahu. Naklápění segmentů umožňují mechanické klouby s bezpečným a jednoduchým zajištěním. Elektropohony jsou pro případ výpadku proudu zálohovány pomocí akumulátorů. Stůl je postaven na stabilní základně s možností jeho přesunu pomocí pojezdových koleček. Po obvodu pracovní plochy stolu jsou umístěny eurolišty, umožňující uchycení veškerého příslušenství. K operačnímu stolu je možno dodat celou řadu doplňků. Vlastní konstrukce je vyrobena z vysokojakostní chrom-niklové nerez oceli a eloxovaného hliníku.

 

Operační stůl Ramed série 5200 a 5300

 

Kat. číslo 2712.0002 a 2712.0004

Ambulantní operační stůl Ramed je určen zákroky na operačních sálech řady medicínských oborů. Univerzálnost stolu zvyšují odnímatelné a výklopné nožní segmenty, což rozšiřuje oblast použití stolu nejen pro gynekologii a urologii, ale v kombinaci s extenčními nástavci i pro ortopedii a traumatologii. Stůl se vyznačuje plně elektrickým ovládáním, které umožňuje v širokém rozsahu měnit zdvih pracovní desky stolu a její naklápění kolem dvou os (model 5200 kolem jedné osy). Pětisegmentová pracovní plocha je prostupná RTG paprsky a je vybavena odnímatelným čalouněním. Naklápění jednotlivých segmentů a jejich aretaci zajišťují bezpečné klouby. Vysoká stabilita je zachována i při mobilním uspořádání, které zajišťuje převoz stolu na krátké vzdálenosti. Po obvodu pracovní plochy stolu jsou umístěny eurolišty, umožňující uchycení veškerého příslušenství. K operačnímu stolu je možno dodat celou řadu doplňků. Vlastní konstrukce je vyrobena z vysokojakostní chrom-niklové nerez oceli a eloxovaného hliníku.

 

Typy pracovních desek

 

4x00            5x00              6x00              7x00             8x00

 

 

typy X300 jsou včetně elektrického laterálního vyklápění

typy X200 jsou bez možnosti  laterálního vyklápění

 

 

 

...pro plastickou chirurgii, ORL
a neurologii při poloze pacienta
vsedě nebo polosedě,...

...po sklopení nebo
odejmutí nožních segmentů
pro gynekologii a urologii,..

 

 

 

web counter  

prohlédnutých stránek

 

Stanislav Korbel II. TM

Na všechny dodávané přístroje zajišťujeme servis.  Drobné přístroje zasíláme na dobírku nebo přes e-shop
Změna cen vyhrazena. 
 © Copyright 2001-2012 / Všechna práva vyhrazena