99 Technologies – Dezinfekce místností

 

ZVÝŠENÍ
BEZPEČNOSTI

 
 

Inovativní technologie automatické dezinfekce místností

 

Nadřazená biocidní účinnost

Náš systém nabízí výrazně lepší biocidní účinnost ve srovnání s konkurenčními systémy proti širokému spektru patogenů. Jeho účinnost je široce testována a certifikována proti bakteriím, virům, houbám, spórám a dokonce i patogenům produkujícím katalázu.

 

Vyšší flexibilita použití

Intenzita léčby našeho systému je škálovatelná od běžných léčebných postupů, přes korektivní až po protokoly kontroly výbuchu, čímž splňuje všechny potřeby profesionálů v oblasti prevence infekcí ve zdravotnických zařízeních a jinde.

 

Větší efektivita

Od úspory času po snížení odpadu z roztoku, náš systém nabízí větší efektivitu ve srovnání s konkurenčními produkty, také z hlediska nákladové efektivnosti.

 

Zdravotnictví

Zdravotnictví je primárním oborem použití naší dezinfekční technologie. Kromě neživých povrchů a přenosných zdrojů infekce jsou naše systémy zvláště vhodné pro dezinfekci neinvazivních lékařských přístrojů, jejichž složité povrchy činí jejich čištění a eradikaci patogenů obzvláště náročným.

Všechny nemocniční oddělení a lékařské specializace mohou mít prospěch z používání systémů 99T, od operačních sálů po transplantační jednotky, od pacientských pokojů po sanitky, od dialyzačních center po onkologická oddělení, od společných prostor až po veřejné toalety.

  • Nemocnice
  • Kliniky
  • Lékařské ordinace
  • Sanitky