Defibrilátory Primedic

 

Použití na ergometrických pracovištích, klinikách, v záchranných vozech i v soukromých praxích.

 

Defibrilátor Primedic firmy Metrax je oživovací přístroj s dokonalou technikou a jednoduchou obsluhou, vhodný pro použití na ergometrických pracovištích, klinikách, v záchranných vozech i v soukromých praxích. Je dodáván s bateriovým zdrojem. Jeho přednostmi jsou především okamžité použití bez ztrátových časů při otevírání kufru, akustická i optická signalizace, vlastní testování a identifikace závad, standardní dětská elektroda, dokonalý přehled o funkcích použitím piktogramů, šest myokardových defibrilačních stupňů. Pouzdro defibrilátoru je vyrobeno z umělé hmoty odolné proti otřesům a úderům, jež umožňuje provoz i v nejtvrdších podmínkách.

 

V případě potřeby je vynikajícím pomocníkem nápověda na čelní straně přístroje tvořená z piktogramů, bezpečné použití je zajištěno i díky automatickým self-testům provedeným po zapnutí přístroje.

 

            Defi-B má integrovaný akumulátor s dostatečnou kapacitou, oba přístroje jsou velmi snadno transportovatelné díky integrované rukojeti a bezpečně uschovaným kabelům na boku přístroje.